Šestaši filmaši

U sklopu mjesečnog projekta iz Hrvatskog jezika učenici šestih razreda naše škole okušali su se u pisanju scenarija, adaptaciji književnih djela u filmske uratke i u montaži snimljenih materijala. Neki učenici su adaptirali književna djela (Moja mama mamasta), neki su napravili parodiju popularnog filma (Hanry Potter), a neki su se pozabavili tematikom Ratova zvijezda (Završna bitka). Učenici su na satima Hrvatskog jezika gledali uratke svojih kolega iz razreda, a posebno su nas nasmijali failovi uvršteni na krajeve filmova. U nastavku vam donosimo najuspješnije uratke.

Dijana Dill

Pretraživanje


Naša škola

OSNOVNA ŠKOLA VUGROVEC-KAŠINA

logo

 

Adresa:

Ivana Mažuranića 43, P.P 1, 10362 Kašina

E-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Web stranica:

os-vugrovec-kasina.skole.hr/

 

Broj posjeta

222303
Danas
Jučer
Prošli mjesec
Ukupno
37
71
2819
222303

Vaša IP adresa je: 54.196.42.146
Datum: 21.06.18. Vrijeme:16:10:18