Intervju s hrvatskim rukometnim reprezentativcima

„Nas sportaše uvijek treba tjerati dalje da postižemo što bolje rezultate.“

Razgovarali smo s Lukom Šebetićem i Domagojem Pavlovićem o njihovim uspjesima, o nastupu naše reprezentacije u Riju te o sportu općenito.

Povodom obilježavanja Hrvatskog olimpijskog dana, u petak 9.rujna 2016. naša škola ugostila je dvojicu rukometaša iz kluba PPD ZAGREB , Domagoja Pavlovića i Luku Šebetića. Nakon što su u sportskoj dvorani porazgovarali s učenicima o važnosti bavljenja sportom i rukometu, strpljivo su podijelili autograme cijeloj školi, ali nisu se umorili pa smo dobili čast da ih intervjuiramo. Intervju smo započeli pitanjem što smatraju najvećim uspjehom svoje karijere, a što smo ih još pitali pogledajte u snimci zanimljivog intervjua.

  Filip Gajski

 

Pretraživanje


Naša škola

OSNOVNA ŠKOLA VUGROVEC-KAŠINA

logo

 

Adresa:

Ivana Mažuranića 43, P.P 1, 10362 Kašina

E-mail:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Web stranica:

os-vugrovec-kasina.skole.hr/

 

Broj posjeta

222303
Danas
Jučer
Prošli mjesec
Ukupno
37
71
2819
222303

Vaša IP adresa je: 54.196.42.146
Datum: 21.06.18. Vrijeme:16:12:23