Što se dogodi kad profesorica engleskog jezika priča o modi?

Intervju o stilu sa Sanelom Koščak

Nakon što smo profesoricu engleskog jezika dugo lovili po školi i tražili slobodan termin , uspjeli smo ju uhvatiti nepripremljenu, ali ipak voljnu za razgovor. Po drugi put Vam pišemo o modi u zbornici, te smo opet izabrali profesoricu stranog jezika – ovaj put engleskog. Iako se Britanci voze krivom stranom ceste u modi su na pravome putu i među glavnima, pa tako i naša profesorica Sanela ima jako maštovit stil. Donosimo vam intervju s našom razrednicom, prof. engleskog jezika u Kašini Sanelom Koščak.

0Intervju:

ZVON:  Kako biste opisali svoj stil?

PROF. KOŠČAK:  Nemam određeni stil, uglavnom oblačim ono što mi se sviđa.

ZVON:  Koji je vaš omiljeni odjevni predmet ?

PROF. KOŠČAK:  Moj omiljeni odjevni predmet bi bile tenisice.

ZVON:  Omiljena trgovina u kojoj kupujete je?

PROF. KOŠČAK:  Jedna od dražih mi je Orsay .

ZVON:  Oblačite li se isto za posao i privatno, ili ima razlike ?

PROF. KOŠČAK:  Jako je slično, razlike su vrlo male, skoro neprimjetne.

ZVON:  Koliko Vam je potrebno da se spremite za jedan uobičajeni  privatni i poslovni dan?

PROF. KOŠČAK:  Moram priznati da sam brza!  Za oboje mi je potrebno 15 minuta.

ZVON:  Kad kupujete, presuđuje li cijena ili kupite nešto bez obzira na cijenu ako vam se sviđa ?

PROF. KOŠČAK:  Neću platiti previše, ali neću niti škrtariti  ako mi se nešto sviđa. Ako je nešto što mi se sviđa  pak preskupo, neću to kupiti, nego ću plakati kod kuće.

ZVON:  Mi smo Vas vidjeli kao brinetu i crvenokosu, jeste li  mijenjali boju kose u još koju ?

PROF. KOŠČAK: Imala sam neuspješan pokušaj bojanja kose u tamno smeđu pa je ispala crna, onda sam bila crnka jedno kratko vrijeme.

ZVON: Imate li  nekog modnog idola ?

PROF. KOŠČAK: Imam. Uzor mi je Stana Katić. Ona glumi u seriji koju ja jako volim, i sviđa mi se što ona oblači i u seriji i privatno.

ZVON: Koliko prosječno potrošite u kupovini ?

PROF. KOŠČAK: Ovisno o budžetu, ali najčešće do 500 kuna.

ZVON: Koliko često idete u kupovinu ?

PROF. KOŠĆAK: U prosjeku negdje jednom do dva puta mjesečno. Ali ako se nađe nešto zanimljivo i to kupim.

ZVON: Koliko puta u godini radite „čistku “ u ormaru ?

PROF. KOŠČAK: Najčešće po sezoni, u prelasku iz godišnjih doba, otprilike 3-4 puta godišnje.

ZVON: Držite li se uvijek svog stila ili nekada napravite iznimke ?

PROF. KOŠČAK: Često napravim iznimke i onda se dogodi da to i ne nosim baš često.

ZVON: Volite li nositi nakit ?

PROF. KOŠČAK: Da, jako volim nositi nakit, najčešće narukvice i ogrlice koje su malo veselije. To nisu klasične ogrlice. Uvijek nosim nešto čupavo, pernato, nešto neklasnično.

ZVON:  Volite li više nositi bižuteriju ili zlato, srebro, odnosno  plemenite materijale?

PROF. KOŠČAK: Više volim nositi bižuteriju, nisam bas neki ljubitelj zlata i skupocjenog nakita.

Matea Pavlović i Lucija Maljak

Vaša IP adresa je: 52.91.245.237