Izašle gumene starke

Pretpostavljam da svi vi imate popularne starke, odnosno All Star tenisice. Ako ih nemate, sigurne smo da biste ih željeli nabaviti. Vole ih i cure i dečki! Bile one original ili kopija, svejedno je –  jer starke su starke! U novu jesensku kolekciju obožavanih starki tiho su se ušuljale  Chuck Taylor All Star Rubber tenisice.

Chuck Taylor All Star Rubber tenisice u potpunosti su napravljene od gume. Svojim izgledom su iste kao klasične starke, ali ovi gumeni modeli imaju svoju prednost nad klasikom jer će vam omogućiti suha stopala tijekom kišnih dana. Iznutra su podstavljene mekanim vunenim materijalom.

Tko god je ljubitelj starki, upravo kišno vrijeme bio je najveći problem za nošenje omiljene obuće… „Gumene starke“ su to riješile!

Dolaze u 3 boje:

vatrenoj crvenoj

Wild Honey-žutoj

i Navy- plavoj

Chuck Taylor All Star Rubber tenisice možete naći u svim Converse trgovinama. Njihova cijena je poprilično visoka: 579,00 kn. Mi se nadamo da će se njihova cijena sniziti, a kad se snizi sa zadovoljstvom ćemo vam javiti!

Matea Pavlović i Lucija Maljak

Vaša IP adresa je: 52.91.245.237